Kam investovať svoj čas?


Deň má pre každého 24 hodín. Týždeň má pre každého 168 hodín. Väčšina z nás má čas rozdelený na tretiny. Ak by sme zobrali do úvahy jeden týždeň v našom živote, zistili by sme, že týždenne 56 hodín prespíme, 56 hodín strávime v práci a 56 hodín máme voľného času. 

Ako využívame voľný čas? Rôzne, niekto má ďalšiu prácu, niekto pri športe, niekto s rodinou, niekto sa len tak nudí. Prečo o tom píšem? Pretože môžeme časť svojho voľného času investovať do vzdelávania. To, že už nechodíme do školy, neznamená, že už nieje potrebné sa ďalej vzdelávať. Človek sa učí celý život. No prečo by sme sa mali ďalej vzdelávať? Preto aby sme si splnili vo svojom živote rôzne svoje sny a túžby. 

Čo tak vidieť na vlastné oči každý kontinent? Vidieť tam ľudí ako žijú, ochutnať ich jedlá a zažiť na vlastnej koži tú atmosféru. Alebo si otvoriť vlastný vysnívaný podnik, v ktorom sa môžete realizovať? Alebo zabezpečiť sebe, deťom a svojej rodine kvalitný život? Túžob by som mohol vymenovať mnoho. Stačí sa zamyslieť a začať snívať. 

Ja Vám môžem ukázať ako sa dajú dosiahnuť aj tie vaše najtajnejšie sny. Začnite investovať čas do vzdelávania napr. so mnou a s mojim tímom. Na začiatku stačia 2 hodiny týždenne. Vyberte si z ponuky mojich školení a prihláste sa. Najhoršie, čo sa Vám stane na mojich školeniach je, že prídete o 2 hodiny aj tak voľného času. 

Rad vás uvidím osobne. ;)Späť na články