Hľadám bláznov ako som ja


Je štvrtok 20:12 hod a ja som ešte v kancelárií zavalený prácou. Živím sa obchodom vo finančníctve už od roku 2002, pretože ma to veľmi baví a kľudne sa mi dnes stane, že bude 22:00 a ja budem ešte riešiť zložky, ktoré mám na stole. Tento job je fantastický, rozprávate sa s ľuďmi, popíjate kávičku, bavíte sa o snoch a potom plánujete s klientmi ako tie sny zrealizovať. Hľadáte pre nich riešenia a realizujete ich. Úžas, krása, stratégia WIN-WIN, nádherná práca. Milujem ju!

Človek ma chuť robiť ju od rána do večera. Lenže uvedomujem si, že sa treba venovať aj rodine, deťom, manželke, sebe, svojmu zdraviu, svojmu duchovnému životu a nielen stále pracovať. Preto som teraz odložil všetku svoju prácu a začal som písať tento článok. Mám obrovskú potrebu odovzdať čo viem, moje vedomosti a skúsenosti niekomu ďaľšiemu. Chcem dopriať ďaľším ľuďom naplnený život. Pracovať pretože chcem a nie preto, lebo musím. A prečo nie práve Vám? Naučím Vás tento job. Stanete sa vyhľádavaným odborníkom, budete mať vlastnú kanceláriu a v nej svoj tím obchodníkov. Budete uznávaný/á v okolí. Túžite po niečom takom? Môžete to mať, záleží len na Vás.

Prečo? Prečo to robím? Pretože určite sú na svete ľudia, ktorí si chcú plniť svoje sny a táto práca Vám umožní splniť si všetky svoje sny. Navyše táto šanca ponúka slobodu, nezávislosť a možnosť sebarealizácie.

Takže ak máte odvahu a vytrvalosť učiť sa nové veci a naozaj chcete začať si plniť svoje sny, kontaktujte ma! 

Vyberiem si niekoho z Vás a budem Vám dávať moju energiu, moje vedomosti a moje skúsenosti. Povediem Vás na ceste k Vášmu úspechu.

A garantujem Vám úspech, pokiaľ urobíte to, na čom sa vzájomne dohodneme.

Píšte mi na môj email! Očakávam Vás.

Martin Tomčala CFC, finančný sprostredkovateľ a manažér, martintomcala@martintomcala.skSpäť na články